novadaparksanliurfa-copy

Şanlıurfa’nın merkezinde yer alan konumunda, 11 Nisan Şehir Parkı ile birleşen özel konsepti ile önümüzdeki günlerde gerçekleşecek açılışından itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak olan alışveriş ve yaşam merkezi Novada Park Şanlıurfa; Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul ödüllerinin verildiği ‘Sign of the City Awards’ın Devam Eden Projeler kategorisinde ‘En İyi Bölgesel Merkezli AVM’ seçildi.

novadatokat

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), RE-PIE Gayrimenkul Portöy Yönetim Şirketi’nin Novada Outlet Söke, Novada Tokat ve Novada Outlet Akhisar Organize Ticaret Birimi Fonlarına kuruluş ve ihraç izni verdi. Toplam değerlerinin yaklaşık 180 milyon Euro civarında olması beklenen üç fonla birlikte RE-PIE’ın fon sayısı altıya, sektördeki toplam fon sayısı ise 17’ye yükseldi. Türkiye’nin ilk AVM fonları olma özelliği taşıyan Novada Outlet Söke, Novada Tokat ve Novada Outlet Akhisar Organize Ticaret Birimi Fonları, münhasıran belli olan ve hali hazırda kiracıları bulunan AVM’lere yatırım yaparak üç ayda bir kira dağıtacak.

RE-PIE TURKMALL’UN 4 PROJESİNİ SATIN ALMAK ÜZERE FON KURACAK

RE-PIE ve TURKMALL 1

Türkiye’nin ilk gayrimenkul portföy yönetim şirketi RE-PIE, alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncü kuruluş Turkmall’a ait dört projeyi gayrimenkul yatırım fonu kurmak suretiyle satın alacak. RE-PIE Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Sur, RE-PIE olarak Uniq İstanbul, Novada Outlet Söke, Novada Outlet Akhisar ve Novada Tokat için birer yatırım fonu kuracaklarını söyledi.

ANADOLU’NUN SOSYAL YAŞAMINA TURKMALL İMZASI

NovadaOutletSoke

2012’de açılan Novada Outlet Söke ile Türkiye genelindeki yatırımlarına hız veren Turkmall; Samsun, İstanbul, Tokat, Akhisar, Konya, İzmit, Edremit ve Manavgat’ın ardından bu yıl açılacak olan Şanlıurfa, Yozgat ve Ordu projeleri ile Anadolu’nun sosyal yaşamına renk katmayı sürdürecek.

NOVADA MANAVGAT’I ŞANLIURFA VE YOZGAT TAKİP EDİYOR

NovadaYozgat - Copy

2016’nın ikinci çeyreğinde Novada zincirine katılan Edremit’in ikinci fazı ve Manavgat’ın ardından, Turkmall, 2016 yılında Novada Park Şanlıurfa ve Novada Yozgat’ı da ziyaretçileriyle buluşturacak. Turkmall; bu yıl açılacak olan yeni alışveriş merkezleri ile Novada zincirlerinin sayısını 10’a çıkartmış olacak.

İSTANBUL’UN YENİ FESTİVAL MERKEZİ UNIQ Hall

DSC00926

Yatırımı Turkmall tarafından gerçekleştirilen, İstanbul’un yeni nesil kültür-sanat ve yaşam merkezi UNIQ İstanbul; hizmete sunduğu konsept mekanlarına bir yenisini daha ekledi. Dünya standartlarındaki alt yapısı, akustik düzeni, fonksiyonel tasarımı, koltuk kapasitesi ile festivallerin, konserlerin, müzikallerin, kongrelerin ve film galalarının yeni adresi UNIQ Hall açıldı.

NOVADA EDREMİT ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ’NİN II. FAZI AÇILDI

Novadaedremit1

İlk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçi ile buluşan Novada Edremit’in ikinci fazı açıldı. Kuzey Ege’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi projesi olan Novada Edremit; H&M, LC Waikiki, Koton, İpekyol, Twist, Roman, U.S. Polo Assn. ve Flo gibi önde gelen 65 ulusal ve uluslararası marka ile yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlayacak.

İlk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçi ile buluşan Novada Edremit’in ikinci fazı yeni markaları ile 26 Mayıs’ta açılıyor. Kuzey Ege’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi projesi olan Novada Edremit; H&M, LC Waikiki, Koton, İpekyol, Twist, Roman, U.S. Polo Assn. ve Flo gibi önde gelen 65 ulusal ve uluslararası marka ile yılda yerli ve yabancı ziyaretçi ağırlayacak.

NOVADA EDREMİT BÜYÜYOR

Novadaedremit1

İlk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçi ile buluşan Novada Edremit, 2016’nın ikinci çeyreğinde açılacak II. fazı ile Körfez’in en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olacak.

Ege Bölgesi’nde Novada Rüzgarı

NOE

2012 yılında Söke ile başlayan Novada alışveriş merkezi zincirlerinin Ege Bölgesi’ndeki halkalarına Akhisar ve Edremit de katıldı. Turkmall ve ortaklarının  yatırımı ile tamamlanan Novada Outlet Akhisar’ın 22 Nisan’da gerçekleşen açılışının ardından, İzmir–Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit ve Akçay arasında yer alan Novada Edremit’in birinci fazı da 9 Temmuz’da açılıyor.

KONYA NOVADA İLE İLK OUTLET ALIŞVERİŞ MERKEZİNE KAVUŞTU

NOK

İç Anadolu Bölgesi’nin yapı sektöründeki iki öncü firması Dağ Mühendislik ve Bakdem Mimarlık’ın yatırım ortaklığı ve Turkmall’ın kiralama, pazarlama ve alışveriş yönetimi hizmetleri ile gerçekleşen Novada Outlet Konya, metropol bir kentin bölgeyi daha cazibeli kılacak modern buluşma merkezi olarak 12 Haziran’da açıldı..

ŞANLIURFA’NIN EN YENİ YATIRIMI “11 NİSAN ŞEHİR PARKI” TEMEL ATMA TÖRENİ SIRASINDA İLK FİDANLAR DİKİLDİ

11Nisan

Turkmall’un; 15 milyon dolar yatırımla Şanlıurfa’da hayata geçireceği, tamamına yakını yeşil alan olması planlanan “11 Nisan Şehir Parkı”  temel atma töreni ilk fidanları sembolik olarak  dikilerek gerçekleştirildi. 35 dönüm arazide 16 bin metre kare kullanılabilir alan üzerinde kurulacak olan şehir parkı, Eylül 2016’da hizmete açılacak..

TURKMALL SANAT, “ANADOLU’DAN GENÇ SANAT’I İSTANBUL’A GETİRİYOR

sma

Turkmall Sanat’ın üçüncü sergisi “Anadolu’dan Genç Sanat – I”, Anadolu kentlerindeki sanat okullarından araştırma görevlisi ve öğrencilerin çalışmalarını İstanbullu sanatseverlerle buluşturuyor. 24 Mayıs tarihine kadar izlenebilecek olan serinin ilk sergisi, Anadolu’nun 5 şehrinden 11 genç sanatçının çalışmalarını ağırlıyor..

Son Haberler

 • ????????????????????????????????????

  YOZGAT’IN İLK VE TEK ALIŞVERİŞ MERKEZİ NOVADA YOZGAT AÇILDI

  Ara 8

  Yozgat’ın ilk ve tek alışveriş merkezi projesi olan Novada Yozgat; Bölgenin en büyük hipermarketi Migros, Türk…

 • novadaparksanliurfa-copy

  Kas 14

  Şanlıurfa’nın merkezinde yer alan konumunda, 11 Nisan Şehir Parkı ile birleşen özel konsepti ile önümüzdeki…

 • novadatokat

  Eki 19

  Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), RE-PIE Gayrimenkul Portöy Yönetim Şirketi’nin Novada Outlet Söke, Novada Tokat ve…