ANADOLU’NUN SOSYAL YAŞAMINA TURKMALL İMZASI

2012’de açılan Novada Outlet Söke ile Türkiye genelindeki yatırımlarına hız veren Turkmall; Samsun, İstanbul, Tokat, Akhisar, Konya, İzmit, Edremit ve Manavgat’ın ardından bu yıl açılacak olan Şanlıurfa, Yozgat ve Ordu projeleri ile Anadolu’nun sosyal yaşamına renk katmayı sürdürecek.

NovadaOutletSoke
Yatırım, kiralama, yönetim ve pazarlama hizmeti verdiği alışveriş ve yaşam merkezleri arasında Novada Outlet Söke, Bulvar Samsun, Novada Ataşehir, Novada Tokat, UNIQ İstanbul, Novada Outlet Akhisar, Symbol Yaşam Merkezi, Novada Outlet Konya, Novada Edremit, Novada Çarşamba ve Novada Manavgat bulunan Turkmall, önümüzdeki dönemde Anadolu’da 5 Novada projesini daha tamamlıyor. Yatırım için alışveriş ve yaşam merkezi olmayan bölgeleri seçen Turkmall; Şanlıurfa ve Yozgat’ın ardından Ordu, Burhaniye ve Elbistan’da da kapılarını açacak olan Novada alışveriş merkezleri ile 300 perakende zinciri Anadolu’ya gidecek, yaklaşık 1000 mağazada, 20 bin kişiye daha istihdam imkanı yaratılacak.

2012’den itibaren açılan alışveriş merkezlerinde yılda 30 milyon kişiyi ağırlayan Turkmall, doğru lokasyonlarda, bölgenin ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen yaşam merkezleri ile şehir hayatına yeni bir soluk getiriyor. Turkmall; özellikle Anadolu halkının kültür-sanat olanaklarını arttıran alışveriş merkezleri sayesinde; sinema, konser, kulüp ve atölye gibi çeşitli sosyal yaşam fırsatlarını yaratarak halkın ortak yaşam standartlarını da yükseltiyor.

Son Haberler