Ataşehir’liler Sertab Erener’le coştu

Novada Ataşehir, mayıs ayında organize ettiği Sertab Erener konseri ile Ataşehir’in sosyal yaşamına canlılık getirdi. Novada Ataşehir’in konser serisi Ekim ayına kadar devam edecek.

Novada Ataşehir Alışveriş Merkezi’nin halka açık konserlerinin ilkinde sahnede Sertab Erener vardı. Aralıksız 90 dakika sahnede kalan sanatçı, 13. solo albümü “Sade”nin yanı sıra albümlerinden en sevilen parçalarını hayranlarıyla seslendirdi. Cadde, sokak ve meydanları dolduran hayranları şarkılara eşlik ederek oldukça keyifli ve coşkulu saatler yaşadılar. Genç hayranlarının yanı sıra çocuklu ailelerin de büyük ilgi gösterdiği gecede sanatçının muhteşem performansı görülmeye değerdi.

Konserler devam edecek

Alışveriş merkezinin çevresindeki evlerin balkonlarından izleyenleri de sık sık alana davet eden sanatçı, “Öyle de Güzel, Böyle de Güzel” adlı şarkısına klip çekeceği haberini vererek izleyenlerinden şans diledi. Hayranlarına “Rengarenk olun, sizi seviyorum!” diyen sanatçı, büyük bir çoşku ile izlenen konserini “Rengarenk” şarkısı ile bitirdi.

Novada Ataşehir AVM’nin konser serisi Yalın, La Descarga Grubu ve Kerem Turhan ile devam edecek.

Son Haberler