AVM Geliştirme

Proje geliştirme çalışmalarımız “fizibilite, hukuki planlama, mimari konsept geliştirme, tasarım koordinasyonu, proje yönetim hizmetleri, maliyet kontrolü, fit-out yönetimi ve pazarlama” çalışmalarını kapsıyor. Arazi sahipleri ve yatırımcılar için imar planını değerlendirerek finansal olanakları belirliyoruz. Elde ettiğimiz sonuçları onlarla paylaşırken, söz konusu arazide gerçekleştirilecek olan yatırımı şekillendiriyoruz.

Proje geliştirme; gayrimenkul aktivitelerimizin en büyük ve önemli parçası. Güçlü konseptler ve özgün tasarımlar geliştirerek yatırımcılarımızın, perakendecilerin ve tüketicilerin beklentilerine cevap veriyoruz.

Yaptığımız işin karakterini biçimlendiren bu iş kolunda temel amacımız: Yatırım olanakları sunmak, yatırım ortaklıkları oluşturmak ve ortak hedefler belirleyerek projelerimizi hayata geçirmek.

“Kiralama ve AVM yönetimini de içeren projeler üretme” gücümüzle ayrıca, Turkmall Gayrimenkul Geliştirme Fonu’nun çatısını kurduk ve yatırımcılarımızı bu yapı altında bir araya getiriyoruz.