Bulvar Samsun, 2013 ICSC Ödülleri Finalisti

Torunlar GYO ve Turkmall tarafından hayata geçirilen Bulvar Samsun Alışveriş Merkezi, ticari gayrimenkul alanının en prestijli ödüllerinden 2013 The International Council of Shopping Centers – ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi) Avrupa Alışveriş Merkezleri Ödülleri’nde finale kaldı.

Atıl durumda bulunan tarihi Samsun Tütün Fabrikası’nın Torunlar GYO ve Turkmall tarafından renovasyonu ile hayata geçirilen Bulvar Samsun Alışveriş Merkezi, uluslararası öneme sahip AVM ödüllerinde finale kaldı. Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından organize edilen 2013 ICSC Avrupa Alışveriş Merkezleri Ödülleri’nde “Yeni Geliştirilen Projeler” kapsamında finale kalan Bulvar Samsun,  Avrupa’nın en iyileri arasında “Medium” kategorisinde İtalya ve Almanya ile birlikte finalde yarışacak.

Sekiz farklı ülkeden 12 finalistin yedi ayrı kategoride değerlendirildiği sektörün en prestijli ödüllerinde kazananlar 17-18 Nisan 2013’te Stockholm’de yapılacak ICSC Avrupa Konferansı’nda açıklanacak.

Torunlar GYO ve Turkmall tarafından geliştirilen ve 2012 yılının temmuz ayında hizmete açılan Bulvar Samsun, önemli kentsel yenileme projeleri arasında yer alıyor. Ulusal ve uluslararası 45 markayı aynı çatı altında buluşturan Bulvar Samsun; restoranları, kafeleri, ofisleri, sosyal ve kültürel alanları ile Samsun’a yeni bir buluşma mekanı kazandırdı. Yarattığı istihdam ile de Samsun’daki ekonomik hayatı canlandıran Bulvar Samsun kentin kültürel ve sosyal dönüşümüne de katkı sağlıyor

Son Haberler