Kocaeli’nin Yeni Sembolü Symbol 262

Kocaeli’nin yeni sembolü Symbol 262 Turkmall ile hayata geçiyor. Toplam kiralanabilir alanı yaklaşık 120.000 metrekare olan Symbol 262, 2014 yılının sonunda açılacak.

Turkmall’un proje geliştirme, konsept, kiralama ve yönetim hizmeti vereceği Symbol 262, Kocaeli’nin yeni merkezi olacak. Bölgenin en büyük özel hastanesi, otel, alışveriş merkezi ve restoranlarını bir arada bulunduran Symbol 262, Kocaeli’nin modern yerleşim alanlarından biri olan Yahya Kaptan’ın karşısında, D100 otoyoluna cepheli konumuyla bölgeye ayrı bir değer katacak.

Ziyaretçilerine sürpriz mekanlar sunan mimarisi, bünyesinde yer alacak ulusal ve uluslararası markaları ile Symbol 262, bölgenin uzun zamandır ihtiyaç duyduğu organize, rahat ve keyifli alışveriş konforunu sağlayacak.

Otel ve kongre merkezi ile bölgenin ticari ve sosyal yaşamına dinamizm katması planlanan Symbol 262’de birbirinden seçkin markalar, hipermarket, elekronik market, sinema ve eğlence alanları bulunuyor. Projede yer alan Baumax Yapı Marketi 2010 yılında hizmete girdi. Symbol 262 projesinin tamamının 2014 yılı sonunda açılması hedefleniyor.

Son Haberler