NOVADA EDREMİT ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ’NİN II. FAZI AÇILDI

İlk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçi ile buluşan Novada Edremit’in ikinci fazı açıldı. Kuzey Ege’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi projesi olan Novada Edremit; H&M, LC Waikiki, Koton, İpekyol, Twist, Roman, U.S. Polo Assn. ve Flo gibi önde gelen 65 ulusal ve uluslararası marka ile yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlayacak.

İzmir – Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit ve Akçay arasında yer alan Novada Edremit, ikinci fazıyla birlikte toplam 25.000 metrekare kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası 65 markaya ulaşacak. Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te yer alan Novada; yeni açılacak H&M, LC Waikiki, Koton, Roman, U.S. Polo Assn., Derimod, Flo, Greyder, Penti, Madame Coco, Yves Rocher ve diğer mağazaları ile Körfez’in en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olarak bölgenin sosyal yaşamını renklendirmeyi sürdürecek. Körfez çevresine renk katacak zengin marka karmasının yanı sıra Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerinin bir arada olacağı restoran ve kafeleri ile de dikkat çeken Novada Edremit; Ege mimarisinin hakim olduğu açık hava konseptinde pek çok markayı ziyaretçisi ile buluşturacak.

Mimari konsept, kiralama, mağazalar dekorasyon yönetimi, işletme, kurumsal iletişim ve pazarlama hizmetleri de Turkmall tarafından gerçekleştirilen Novada Edremit geçtiğimiz yıldan beri Edremit ve Akçay’ın yanı sıra Ayvalık, Altınoluk, Küçükkuyu, Burhaniye, Gömeç ve Havran gibi körfez çevresinde yer alan diğer bölgelere de hitap ediyor. Orakçı Grup tarafından toplam 45 milyon dolarlık yatırımla hayata geçen Novada Edremit; birinci ve ikinci etki alanlarında 600 bin, yaz aylarında ise yaklaşık 2,5 milyona yakın bir nüfusun alışveriş ihtiyacını karşılıyor. İkinci fazıyla daha da büyüyecek olan alışveriş merkezi, yeni markaları, 7 salonlu Cinemarine sinemaları ve seçkin etkinlikleri ile bölgenin yaşam merkezi olmaya ve Edremit’in gelişen ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecek.
Kuzey Ege’de Alışveriş ve Eğlencenin Tek Adresi
Geçtiğimiz yıl I. faz ile birlikte açılan Cinemarine sinemasının yanı sıra Novada Çocuk Kulübü ile Novada Edremit, maskotları Novi ve Nova öncülüğünde bölgedeki en büyük çocuk ve yetişkin eğlence merkezi olmaya devam edecek. Novada; alternatif şov programları ve ünlü sanatçıların mini konser ve imza günleriyle bölgeye renkli bir sosyal yaşam imkanı sunmayı ve ziyaretçilerine özel hazırladığı kampanyalarla hizmet vermeyi sürdürecek.
Turkmall’un deneyimli ekibi ve tecrübesi ile Novada Outlet Söke, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Outlet Akhisar, Novada Outlet Konya, Novada Manavgat ve Novada Çarşamba’nın ardından tamamladığı 8. Novada projesi olan Novada Edremit; bölgeye getirdiği uluslararası markalar ile yalnızca Edremit için değil, tüm körfez bölgesi için de yeni bir alışveriş ve yaşam alanı oluşturuyor.

Novada Edremit; I. faz açılışıyla birlikte ev sahipliği yapmaya başladığı CarrefourSA, Cinemarine, DeFacto, Adl, Kiğılı, Mavi, Mudo Concept, Pamidor, Teknosa, Toyzz Shop, Abdullah Kiğılı Exclusive, Atasun Optik, Burger King, Coffeemania, Codentry, Columbia, Deri-İş, English Home, Füreyya Büfe, Gratis, Hotiç, Karaca, Kufta, Love My Body, Mustang, Narin Pide, Popeyes, Vena ve White & Beige’ye ek olarak, II.fazında ulusal ve uluslararası toplam 65 markaya ulaşacak.

İkinci fazla birlikte erkek ve kadın giyiminde öncü markalardan H&M, LC Waikiki, Koton, Derimod ve U.S. Polo Assn.’nin yanı sıra İpekyol, Twist, Roman, Levi’s, Dockers, Avva ve Tudors da Novada Edremit’te hizmet verecek. Spor giyimin sevilen markalarından Adidas, Hummel, Relax Mode, Adventure Republic ve Sport 2000 ile ayakkabı sektörünün en güçlülerinden Flo ve Greyder de Novada’da açılan diğer yeni markalar arasında bulunuyor. Taç, Madame Coco, Penti, Yves Rocher ve Flormar ile birlikte Novada Edremit’te hizmet vermeye başlarken, Türkiye’nin önde gelen yapı marketi Koçtaş, anne ve çocuk ihtiyaçları konusunda sektörünün lideri olan E-bebek, kahve kültürünün vazgeçilmez adresi Starbucks, körfezin yeni keyif noktası Olive O’dore Bistro ve kuru temizlemenin uzman markası Dry Clean Express de alışveriş ve yaşam merkezinde yer alacak diğer markalar arasında.

Novadaedremit1

Son Haberler