NOVADA EDREMİT BÜYÜYOR

İlk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçi ile buluşan Novada Edremit, 2016’nın ikinci çeyreğinde açılacak II. fazı ile Körfez’in en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olacak.

Novada Edremit

İzmir – Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit ve Akçay arasında yer alan Novada Edremit, II. fazıyla birlikte toplam 25.000 metrekare kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası 65 markaya ulaşacak. Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te yer alan Novada; yeni açılacak H&M, Koton, US Polo Assn., Derimod, İpekyol, Twist, Flo, Roman, LCW ve Koçtaş mağazaları ile bölgenin sosyal yaşamını renklendirmeyi sürdürecek.

Novada Edremit

Novada Edremit geçtiğimiz yıldan beri Edremit ve Akçay’ın yanı sıra Ayvalık, Altınoluk, Küçükkuyu, Burhaniye, Gömeç ve Havran gibi körfez çevresinde yer alan diğer bölgelere de hitap ediyor. Birinci ve ikinci etki alanlarında 600.000, yaz aylarında ise yaklaşık 2,5 milyona yakın bir nüfusun alışveriş ihtiyacını karşılayacak. II. fazıyla daha da büyüyecek olan alışveriş merkezi, yeni markaları 7 salonlu sineması ve seçkin etkinlikleri ile bölgenin yaşam merkezi olmaya ve Edremit’in gelişen ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecek.

Novada Edremit

Son Haberler