NOVADA MANAVGAT’I ŞANLIURFA VE YOZGAT TAKİP EDİYOR

2016’nın ikinci çeyreğinde Novada zincirine katılan Edremit’in ikinci fazı ve Manavgat’ın ardından, Turkmall, 2016 yılında Novada Park Şanlıurfa ve Novada Yozgat’ı da ziyaretçileriyle buluşturacak. Turkmall; bu yıl açılacak olan yeni alışveriş merkezleri ile Novada zincirlerinin sayısını 10’a çıkartmış olacak.

Şanlıurfa için özel bir yeri olan 11 Nisan Şehir Parkı; bulunduğu kente, coğrafi konuma ve Şanlıurfa halkının beklentilerine uygun olarak yeni bir projede hayat buluyor. Türkiye’de daha önce yapılmamış bir konseptle Turkmall tarafından yeniden düzenlenecek olan Park etrafında; restoranlar, kafeler ve satış üniteleri oluşturulurken kültür-sanat etkinlikleri de şehir hayatına renk katacak.

Şanlıurfa’nın ardından açılacak olan Novada Yozgat; kent meydanına 15 dakikalık yürüme mesafesindeki konumu ile ulusal ve uluslararası toplam 60 markaya ev sahipliği yaparak Yozgat’ın cazibe merkezi olacak. Ankara – Sivas karayolunun bir parçası olan Adnan Menderes Bulvarı üzerinde yer alan Novada Yozgat, güçlü Novada zincirinin en yeni halkası olacak.
NovadaYozgat - Copy

Son Haberler