Novada markasının ikinci halkası Novada Ataşehir açıldı

Turkmall’un Türkiye’de geliştirdiği Novada markasının ikincisi İstanbul Ataşehir’de açıldı. 50 milyon avro yatırım değerine sahip alışveriş merkezinde 70 marka yer alıyor.

Turkmall’un Türkiye’de geliştirdiği Novada markasının ikincisi, İstanbul’un yeni finans merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Ataşehir’de 22 Ocak’ta açıldı.

Turkmall’un Hat Coğrafi A.Ş. ve Ataşehir Belediyesi ortaklığıyla geliştirdiği Novada Ataşehir, 50 milyon avro yatırım değerine sahip. Novada Ataşehir’de 3.950 metrekarelik hipermarket, farklı ölçeklerde mağazalar, ulusal ve uluslararası markalar ile restoran ve kafeler bulunuyor. Ziyaretçilerine keyifli ve eğlenceli bir alışveriş alışkanlığı sunan Novada Ataşehir’de 70 marka yer alıyor. Bölgedeki metrekare ve sayıca en fazla çocuk konseptli mağazaları da bünyesinde bulunduran alışveriş merkezi, Ataşehir Belediyesi’ne ait 4.000 metrekarelik nikah salonu ile de en mutlu anların yaşanacağı bir mekan olacak.

Minika Çocuk Şenliği, Bonsai workshop, kostüm karakterler ve atölye çalışmaları, karınca araba turnuvası, Geen Box ile meslek seçme, Pepee’nin Dünyası ve 3. Ataşehir Çocuk Tiyatroları Festivali Novada Ataşehir’de çocukları 10 Şubat Pazar gününe kadar bekliyor.

Novada Ataşehir’de yer alan markalar

Ziyaretçilerine keyifli ve eğlenceli bir alışveriş alışkanlığı sunan Novada Ataşehir’de birbirinden seçkin 70 marka yer alıyor. Novada Ataşehir’de yer alan markalar şöyle sıralanıyor: Migros, Macfit, Flo, Intersport, Koton, Mango, Mothercare, Mudo City, Playland, Roman, SMYK, Tekin Acar, Teknosa, Toyzz Shop, Abide Kebap, Arby’s, Atakent Optik, Avea, B&G, Barış Optik, Bedri Usta, Bek Tobacco, Bereket Döner, Bridge Restoran, Burger King, Büyük Beyaz Pet Center, Car Wax, Ceyo, Concept Store, D&R, Dilek Pastanesi, Dry Clean Express, Dufy, Eczane Novada Ataşehir, English Home, Esse, Euromoda, Foodmix, GNC, Gratis, Inkilap Kitabevi, İkiler, Kara Fırın, Komşu Fırın, Köfte Port, Leyla Bacı, Newyork Beauty, Nova Döviz ve Kuyumculuk, Otantik Kumpir, Özsüt, Penti, Platin Lostra, Polen Tantuni, Pop&Pink, Popeyes, Sbarro, So Chic, Starbucks, Tara Kuaför, Tavuk Dünyası, Terzim Jasmine, Usta Dönerci, Watsons, Yves Rocher ve Zen Pırlanta.

www.novadaatasehir.com

Son Haberler