Novada Outlet Söke’de Yaz

Novada Outlet Söke yaz aylarında düzenlediği etkinliklerle hem eğlendirdi, hem kazandırdı. Çeşitli konserlere ev sahipliği yapan Novada Outlet Söke, düzenlediği alışveriş kampanyalarıyla da ziyaretçilerine hediyeler kazandırdı. Novada Outlet Söke, yaz ayları boyunca ziyaretçilerini ünlü sanatçılarla buluşturdu. Uzun süredir Ege’de konser vermesi beklenen pop sanatçısı Keremcem, 26 Mayıs Cumartesi günü Novada Outlet Söke’de verdiği konserde hayranlarıyla buluştu.

Sanatçının sevilen şarkılarını seslendirdiği konserine 10 binlerce hayranı eşlik etti. Sosyal medyadaki takipçileri arasından seçilen 20 hayranıyla da konser öncesinde bir araya gelen Keremcem, onlara imzalı CD’lerini hediye etti.

Novada Outlet Söke’nin haziran ayı sürprizi ise Emre Altuğ oldu. 30 Haziran Cumartesi günü, gün boyu 40.000 kişinin ziyaret ettiği alışveriş merkezi, akşam saatlerinde ünlü pop sanatçısını izlemeye gelen yaklaşık 20.000 kişiye ev sahipliği yaptı.

Novada Outlet Söke, konserlerine 7 Temmuz gecesi MetroBoss Grubu ile devam etti. İstanbul’da sahne aldıkları mekanlarda muhteşem performans sergileyerek dikkatleri üzerlerine çeken grup, bu kez de Novada Outlet Söke’nin misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

15 Temmuz’da ise Türkiye’nin en büyük Latin Salsa Big Band Orkestrası La Descarga, Novada Outlet Söke’deydi. Grubun kurucularından uluslararası tumba sanatçısı Luis Ernesto Gomez ile eşi Gülseren Yıldırım Gomez büyük beğeni topladı.

Novada Outlet Söke, yaz boyu devam eden eğlence rüzgarının yanı sıra 14 Haziran – 4 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirdiği alışveriş kampanyasıyla her hafta en yüksek tutarlı alışveriş yapan ziyaretçisine ailesiyle birlikte Ceshme Plus Otel’de 3 gece 4 gün konaklama fırsatı sundu. Ayrıca tek fişte 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere anında deniz ve tatil ürünleri hediye edildi.

www.novadasoke.com

Son Haberler