NOVADA, SÖKE’DEKİ 5. YILINI KONSERLERLE KUTLADI

Kaliteli ve cazip alışverişin adresi haline gelen Novada Outlet Söke’de 5. yıl konserleri büyük ilgi ve rekor katılımlarla sona erdi. Söke’deki beşinci yılını konserlerle kutlayan Novada’nın Türk pop en sevilen isimlerinden Gökhan Keser ile başladığı konserler serisi Sinan Akçıl, Buray, Cem Belevi, Evrencan Gündüz ve Fatma Turgut ile devam etti.

Söke ve yakın bölgesinin buluşma noktası haline gelen Novada Outlet Söke, her yıl eğlenceli ve dinamik etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası markaları keyifli bir alışveriş ortamında bölge halkıyla buluşturan Novada Outlet Söke’de yaz, 5. yıl konserleri ile dolu dolu ve eğlence ile geride kaldı.

Birbirinden farklı etkinlik programları ile ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme imkanı sunan Novada Outlet Söke; 5. yıl konserlerine 8 Temmuz tarihinde Gökhan Keser’i ağırlayarak başladı. 22 Temmuz tarihinde Sinan Akçıl, 30 Temmuz Buray, 5 Ağustos Cem Belevi, 13 Ağustos Evrencan Gündüz, 26 Ağustos’ta ise Fatma Turgut ile devam eden konserlerle Novada, Ege’nin en eğlenceli merkezi olmayı sürdürdü.

Son Haberler