Söke’nin yeni yüzü Novada Outlet Söke 12 Nisan 2012’de kapılarını açtı

Söke’nin yeni cazibe merkezi Novada Outlet Söke, 12 Nisan 2012’de kapılarını açtı. Ege Bölgesi’ndeki yatırımlarına bir yenisini ekleyen Turkmall’un bölgeye kazandırdığı alışveriş merkezi, Türkiye’nin çeşitli illerinde açılacak olan Novada markasının da ilki olarak hizmete girdi. Birbirinden seçkin  65 markayı tüketici ile buluşturacak olan Novada Outlet Söke, Çocuk Eğlence Dünyası Konsepti ile de çocuklu ailelere özel imkanlar sunacak.

Bölgenin ilk açık hava konsepli Outlet Avm’si olma özelliğini de taşıyan Novada Outlet Söke Aydın-İzmir karayolunu Kuşadası, Söke-Didim ve Bodrum gibi gözde tatil beldelerine bağlayan kavşakta konumlanıyor.

Ege Bölgesi’nden esintiler taşıyan mimarisiyle dikkat çeken alışveriş merkezi, ziyaretçilerine açık havada keyifli alışveriş olanağı sağlayacak. 31.000 metrekare üzerine inşa edilen Novada Outlet Söke, 26.300 metrekare kiralanabilir alanıyla ulusal ve uluslararası 65 markayı tüketiciyle buluşturacak. Kipa Extra, Boyner Outlet, Koton, LC Waikiki, De Facto, Teknosa, Burger King, Starbucks Coffee, Mudo City, US Polo, Toyz Shop, Derimod, Kiğılı, Tekin Acar Kozmetik, Mavi, Adidas, Fun Lab gibi seçkin ve tanınmış markaları ile özel fırsatlar sunacak.

40 milyon avro yatırım değerine sahip olan Novada Outlet Söke’nin yılda 4 milyon ziyaretçi ağırlaması bekleniyor.

PROJE BİLGİLERİ

Hipermarket : 8.300 m²
Perakende : 14.000 m²
Yeme İçme Alanı : 1.500 m²
Eğlence Alanı : 2.500 m²
Otopark Alanı : 750 araç
Proje Geliştirme ve Yönetim : Turkmall
Yatırımcı : Turkmall-Anaterra
Konsept : Turkmall
Mimari : Turkmall Sultani-Nova Mimarlık

Son Haberler