Turkmall, 12. Perakende Günleri’nin Ana Sponsoru Oldu

Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu, 12. Perakende Günleri’nde Turkmall’un yeni projeleri ile ilgili bilgi vererek, 2013 yılında da  yeni AVM yatırımlarına başlayacaklarını duyurdu.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 28-29 Kasım 2012 tarihleri arasında gerçekleşen 12. Perakende Günleri, perakende sektörünün geleceğine yön veren konu ve konuklarıyla bu yıl da büyük ilgi gördü.

İki gün süren organizasyonda yerli ve yabancı 25 konuşmacının katıldığı 16 oturum düzenlendi.

Perakende Günleri’nin ana sponsorlarından Turkmall’un Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu, “Perakende sektörünü yakın gelecekte neler bekliyor?” adlı oturumda yaptığı konuşmada sektörü değerlendirdi. Turkmall’un yeni yatırımlarıyla ilgili bilgi veren Eyüboğlu ; “Kuzey Irak şu an büyüyen bir pazar. Türk perakendecisi için orada çok büyük bir pazar var. Kuzey Irak’ta, 2013 yılında açmayı planladığımız bir projemiz bulunuyor. Bir yeni projeye daha başlamayı planlıyoruz. Kazakistan’da Almatı ve Atyrau’da iki yeni projeye başlayacağız. Türkiye’de Tokat, Keşan  ve Taksim projelerinin inşaatına başlayacağız” dedi.

İstanbul’un yakın zamanda bölgenin eğlence ve konser merkezi olacağına işaret eden Eyüboğlu, bu durumun perakende sektörünü de canlandıracağını söyledi.

İki gün süren 12. Perakende Günleri, 29 Kasım’da gerçekleşen “Perakende Güneşi Ödül Töreni” ile son buldu.

Son Haberler